Poznaj aplikację do zamawiania jedzenia MojeGastro

Cechą dzisiejszych czasów jest powszechne bycie zabieganym; dużo pracujemy, szybko żyjemy, często nawet nie mamy czasu ugotować sobie posiłku. Chodzenie po restauracjach również wiąże się z pewnym wydatkiem czasowym – czekamy na zwolnienie stolika, jakąś chwilę zajmuje wybór potrawy, a potem oczekiwanie na nią i sama konsumpcja. Ale jest rozwiązanie – branie jedzenia na wynos bądź z dowozem!

Pozwól klientom zamawiać jedzenie z Twojej restauracji

Aplikacja do zamawiania jedzenia online pozwala, z poziomu smartfona czy tabletu, wybrać ulubione danie, zaplanować jego odbiór własny bądź dostawę o wybranej godzinie. W taki sposób oszczędzamy czas, możemy dokładnie zaplanować swój dzień i nie martwić się, że będziemy musieli długo czekać.

Jest to o wiele wygodniejszy sposób niż tradycyjne zamawianie przez telefon – nie zawsze możemy zadzwonić, nie mamy przed sobą całego menu, linia jest zajęta etc. czy stronę internetową – nawet najbardziej responsywny szablon witryny jest mniej intuicyjny niż dedykowana aplikacja na urządzenie mobilne.

Program dostosowany do Twoich potrzeb

Poznaj aplikację do zamawiania jedzenia MojeGastro, która pomoże zaprezentować całe menu Twojej restauracji w prosty, ale elegancki i przemyślany sposób. Czytelna i przejrzysta szata z pewnością przypadnie do gustu klientom, a także na przykład dostarczy więcej informacji – o składzie potrawy, alergenach czy wielkości porcji, ale i możliwości – dodatkowych próśb odnośnie zamówienia, dostawy.

Nawet jeśli zmienisz ofertę czy też wprowadzasz produkty sezonowe zawsze istnieje możliwość edycji danych i klienci zawsze będą posiadali aktualną kartę dań i to na wyciągnięcie ręki! Dodatkowym atutem jest to, że, tak zwany, poziom smartfonizacji naszego społeczeństwa ciągle wzrasta, zatem klientów zainteresowanych aplikacjami takimi jak MojeGastro będzie również ciągle przybywać.

Z pewnością docenią oni właśnie MojeGastro ze względu na to, że aplikacja ta jest obsługiwana przez wszystkie systemy – Android, iOS czy Windows, a jej projektanci szczególny nacisk na komfort użytkowania, co przełożyło się na prostotę obsługi. Łatwo wyszukamy interesującą nas restaurację, bądź rodzaj kuchni, a także, by pomóc w wyborze menu wzbogacone jest o zdjęcia potraw i od razu widoczną cenę.

Oprócz bycia usprawnieniem dla naszego biznesu, aplikację do zamawiania jedzenia możemy potraktować jako środek marketingowy. Na przykład dla jej użytkowników możemy wprowadzić kupony zniżkowe, specjalne oferty, czy nawet – program lojalnościowy. W ten sposób stali klienci nie tylko poczują się docenieni, ale także nowi zostaną przyciągnięci, a potem być może również będą do nas wracać.

Każdy restaurator, który chce jak najlepiej dostosować się do potrzeb swoich klientów oraz poszerzyć kanały sprzedaży swoich produktów powinien rozważyć zastosowanie w swojej firmie modułu programu MojeGastro. Pozwala on na odbieranie zamówień składanych przez różne internetowe portale, własną stronę restauracji oraz aplikację mobilną z menu restauracji, co znacznie ułatwia przygotowanie i dostarczanie dań w jak najefektywniejszy sposób.

Dowiedz się jak zabezpieczyć telefon.