Dobry olej opałowy Śląsk

Dobry olej opałowy Śląsk

Lekki olej opałowy Ekoterm Plus produkcji Polskiego Kombinatu Naftowego ORLEN S.A. jest paliwem dedykowanym do zasilania kotłów centralnego ogrzewania często stosowanym przez przedsiębiorstwa, placówki publiczne, gospodarstwa domowe i w procesach produkcyjnych w różnych gałęziach gospodarki. Dzięki małej zawartości siarki, wysokiej kaloryczności oraz dodatkom uszlachetniającym marka Ekoterm Plus charakteryzuje się najdoskonalszą jakością, która zintegrowana z profesjonalizmem dostawcy ORLEN PetroTank gwarantuje klientom długoletni komfort także zabezpieczenie stosowania kotłów olejowych zasilanych olejem opałowym Ekoterm Plus. Przynależność ORLEN PetroTank do sieci Autoryzowanych Dystrybutorów Oleju Opałowego PKN ORLEN S.A. gwarantuje klientom Spółki ciągłość sprzedaży oleju opałowego Ekoterm Plus oraz łatwość oleju na terenie całego kraju.

Olej grzewczy Ekoterm Plus

Charakterystyka
PKN ORLEN dokłada olej opałowy śląsk wyjątkowej dbałości, aby oferowane olej opałowy gliwice łączyły najwyższą jakość i bezpieczeństwo eksploatacji. W dbałości o komfort użytkowania oleju napędowego grzewczego Ekoterm Plus zawiera dobrze dobrane składniki i dodatki uszlachetniające pozytywnie działające na ekonomikę zużycia paliwa, a także na żywotność olejowych systemów grzewczych. Dla Państwa wygody olej napędowy grzewczy Ekoterm Plus dostępny jest na terenie całego kraju.

Przeznaczenie
olej opałowy grzewczy Ekoterm Plus jest nowoczesnym paliwem grzewczym znajdującym wykorzystanie w kotłach ogrzewających lokale mieszkalne, kotłach parowych, piecach gospodarczych i technologicznych. Proponowany przez nas towar jest doskonałym źródłem ciepła dla budynków nie posiadających dostępu do sieci przesyłowej gazu ziemnego.

Więcej informacji na temat Oleju Napędowego Grzewczego Ekoterm Plus oraz możliwości zakupu można uzyskać na stronie www.ekoterm.pl

LOTOS RED to nowoczesny materiał, olej opałowy przyjazny środowisku, zdecydowanie przewyższający żądania ekologiczne, LOTOS RED znajduje zastosowanie jako paliwo do ogrzewania wszystkich budynków wyposażonych w instalacje zasilane płynnym olejem opałowym, LOTOS RED to optymalizacja pracy systemu grzewczego oraz optymalne olej opałowy gliwice wykorzystanie energii spalanego paliwa.
LOTOS RED to artykuł, który rozpoczął nową kategorię na lokalnym sektorze: lekkie oleje opałowe nowej generacji, produkt charakteryzuje olej opałowy śląsk się niską ilością siarki (do 0,1%).
Dodatkowo LOTOS RED charakteryzuje się dużą olej opałowy odpornością na utlenianie oraz na działanie wody. Nawet przy długim składaniu z oleju LOTOS RED nie wytrącają się jego składniki, natomiast na dnie zbiornika i w instalacji pieca nie powstaje osad.
Duża cena opałowa produktu daje wymierne korzyści w formie olej opałowy gliwice pełniejszej energii cieplnej, co świadczy, że LOTOS RED jest produktem wydajnym: mniej oleju, więcej ciepła.